» » Рятувальники та вогнеборці місцевої пожежної охорони за минулу добу ліквідували 36 пожеж

Рятувальники та вогнеборці місцевої пожежної охорони за минулу добу ліквідували 36 пожеж


Протягом 9 червня на Миколаївщині зареєстровано 36 пожеж.

Так, пожежно-рятувальні підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області знову виїжджали за викликом на палаючі відкриті території. Суху траву, пожнивні залишки, очерет, чагарники оперативно приборкували 28 разів професійні рятувальники та вогнеборці місцевих пожежних охорон у Софіївській, Снігурівській, Інгульській, Березнегуватській, Баштанській ТГ Баштанського району, Костянтинівській, Мішково-Погорілівській, Новоодеській, Шевченківській, Первомайській, Нечаянській, Воскресенській, Березанській ТГ Миколаївського району, Врадіївській, Арбузинській, Кривоозерській, Первомайській ТГ Первомайського району, Вознесенській, Южноукраїнській, Єланецькій ТГ Вознесенського району, містах Миколаєві та Вознесенську.

В області цієї доби в достатній кількості фіксувались і займання господарчих споруд в приватному секторі, загалом їх знищено чотири. Два займання з яких спровокували пожежі сухостою. Вогнеборцям вдалось відбити полум’я від 4 житлових будинків, з яких 2 не експлуатуються, 2 споруд господарчого призначення, літньої кухні та гаража. В одному з випадків незначно пошкоджено легковий автомобіль Geely.

У Нечаянській ТГ рятувальники 8 державної пожежно-рятувальної частини ліквідували пожежу автомобіля (4 кв. м) та сухої рослинності на площі 1000 кв. м. У Снігурівській ТГ відділення 24 ДПРЧ залучалось до ліквідації пожежі пшениці в складському приміщенні. Поширенню площі, яка на момент прибуття склала 20 кв. м вдалось уникнути, врятувавши при цьому 5 тонн врожаю 2024 року.

Загалом у всіх вищезазначених епізодах загальна площа вигорілих територій склала понад 39 га.

У м. Миколаєві надзвичайники ліквідували пожежу площею 5000 кв. м на сміттєзвалищі. До того ж масштабну пожежу бензовоза, палива, виробничих приміщень (400 кв. м) на території об’єкта гасили чергові караули пожежних-рятувальників з усіх районів міста. Застосовано окрім водяних стволів подачу піни для охолодження та ліквідації горіння. Внаслідок пожежі постраждав чоловік 1987 р.н., який з попереднім діагнозом 80% опіків тіла доставлений в реанімаційне відділення одного з лікувальних закладів Миколаєва.

Від ДСНС працювали 182 чоловіка особового складу, 48 одиниць пожежної та спеціальної техніки, відділення місцевих пожежних охорон “Гур’ївка”, “Козюбівка”, “Суха Балка”, “Шевченкове”, “Первомайське”, МПО Воскресенської селищної ради.Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Братского района. Наш E-mail: bt@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!